Перейти до контенту

Результати IV Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу “Козацький шлях.UA”

Результати  IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості  Козацький шлях.UA2018 року.

 Заснований і організований Громадською організацією «Дитячий фонд Черкащини» за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної Ради, Української православної церкви Київського патріархату,  ГО “Об’єднане козацтво України”, ГО “Союз українок”, Черкаського обласного центру допомоги учасникам антитерористичної операції, ГО “Донна”, Ради Територіальної громади м. Черкаси, Ради освітян і науковців України в Черкаській області, ГО «Пласт», ГО ветеранів-прикордонників м. Черкаси та Черкаського р-ну, ЧНУ ім. Б Хмельницького;
інфрмаційної допомоги:
газети «7 днів», «Про Все» - ck.ua, філії Національної телекомпанії України «Рось» , in.ck.ua
12 - 14 жовтня 2018 року в м. Черкаси відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості  “Козацький шлях.UA”.
Фестивальна концепція -  Душу – Богові, життя – Україні, честь – собі!
Фестиваль скликав понад 400 учасників. Підтримати молодих конкурсантів приїхали та прийшли їх батьки та керівники - наставники. Конкурсний відбір проходив на 4 локаціях, а саме: Черкаська обласна філармонія (фойє, великий та малий зали), Художній обласний музей (кімната Нарбута)   за програмою фестивалю:

 12.10.2018 р. Локація  «Черкаська обласна філармонія»

8.30 – 9.30  Реєстрація   учасників фестивалю у фойє.

Локація  «Площа  Слави»:

10.00 - 11.00  Урочисте відкриття фестивалю-конкурсу за участю всіх конкурсантів, журі, гостей та урочиста хода від площі Слави по вул. Хрещатик до Черкаської обласної філармонії.

11.00 – 16.00  Конкурс виконавської майстерності:

на сцені великого залу Черкаської обласної філармонії  -

номінації «Хореографічне мистецтво»,  «Вокальне мистецтво»,

фойє Черкаської обласної філармонії -  «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»,

11.00 – 13.00  Малий зал філармонії - «Музичне мистецтво»,

11.00 – 13.00 Черкаський обласний Художній музей (кімната Д. Нарбута) -конкурсна програма в номінаціі  «Театральне мистецтво».

13.10.2018р. Локація «Черкаська  обласна філармонія».

10.00  -   Відкрита артзона для знайомств:

майстер-класи, ігри з аніматорами, квести для дітей, фотосесії, виставка робіт переможців фестивалю-конкурсу в номінаціі   «Образотворче та декоротивно–прикладне  мистецтво»;

12.00  -   Гала-концерт та нагородження переможців IV Всеукраїнського фестивалю- конкурсу дитячо-юнацькоі  творчості  «Козацький шлях .UA»

14.10.2018 р.  Локація «Черкаська  обласна філармонія» -  Чигиринщина

8.00  Збір учасників біля філармонії.

8.30-16.00         Екскурсія «Козацькими шляхами  Чигиринщини» в супроводі екскурсоводів-волонтерів, студентів кафедри історіі та туризму ЧНУ ім. Богдана  Хмельнцького. Переможці фестивалю-конкурсу приймають участь у Козацькому фестивалі «Козацька залога» в м. Чигирин.

Козацькі пригощання  «Смачна холодноярська гостина».

16.00 – 17.00     Від’їзд до Черкас.

 Для проведення конкурсу виконавської майстерності номінації «Вокальне мистецтво»  було обрано журі, членами якого стали:
Макієнко Сергій Вікторович – голова журі, соліст Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва,
Валовенко Євген Володимирович –керівник камерного хору «Канон», викладач  Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського
Губа Володимир Петрович – композитор, заслужений діяч мистецтв України, Народний артист України м. Київ, полковник Українського козацтва,
Калініченко Михайло Михайлович  -  Заслужений журналіст  України, Генеральний директор телерадіокомпанії «Ільдана», кандидат політичних наук,
Бутовська Анастасія Олександрівна – завідуюча вокально-хоровим відділом Черкаської  ДМШ № 5.

Для проведення конкурсу виконавської майстерності номінації
«Хореографічне  мистецтво» було обрано журі, членами якого стали:
Луценко Валентин Михайлович – голова журі, Заслужений працівник культури,
Золотарьова Ольга Олексіївна – Заслужений працівник культури України, голова осередку в Черкаській області Національної  хореографічної спілки України,
Немировський Анатолій Миколайович – Заслужений працівник  культури.

Для проведення конкурсу виконавської майстерності номінації  «Театральне мистецтво» було обрано журі, членами якого стали:
Грушевський Ярослав Ігорович –  голова журі, кандидат мистецтвознавства,
Осіпов Володимир Олексійович – Заслужений діяч мистецтв,
Крисько Михайло Олексійович -  керівник Генерального управління історичної  спадщини, науки та культури м. Київ.

Для проведення конкурсу виконавської майстерності номінації  «Музичне мистецтво»  було обрано журі, членами якого стали:
 Ященко Юлія Володимирівна -  голова журі,  провідний концертмейстер Національної музичної  академії України  ім. П.І. Чайковського,
Павленко Юрій Миколайович – Заслужений працівник культури України,
Пономаренко Олена Василівна  - голова циклової комісії  «Фортепіано»  Черкаського музичного училища ім. С. С. Гулака-Артемовського.

Для проведення конкурсу виконавської майстерності в номінації
«Декоративно-прикладне та образотворче  мистецтво»  було обрано журі, членами якого стали:
Фізер Іван Васильович – голова журі, Заслужений художник України,
Гладун Ольга Дмитрівна - доцент, кандидат мистецтвознавства,
Кошелева  Вікторія Володимирівна – старший викладач І категорії ДМШ м. Черкаси.

Голова журі конкурсу – Заслужений художник України  Фізер Іван Васильович.

За результатами конкурсних виступів  підведено підсумки та визнано переможцями і  дипломантами:

Номінація "Вокальне мистецтво"

Лауреати I, II, III премій та дипломанти номінації
«Вокальне   мистецтво (соло)»

І вікова категорія:  до 7  років

 I премія:
Федяй Горпина  -  фольклорний гурт “Щебетушки”  Харківського обласного Палацу  дитячої та юнацької творчості,  керівник  Цуріна Ксенія Михайлівна

 II премія:
Присяжний Назар  - Вокальна студія «Сузір’я» Шполянського ЦДЮТ,  керівник Присяжна Оксана Сергіївна

III премія:
Робозьоров Єлісей  - Чорнобаївська ДШМ, керівник П’ятікова Валентина Вікторівна

 Дипломант:
Перцула Роман - Районний ЦДЮТ м. Корсунь-Шевченківський  «Школа вокального мистецтва»),керівник Стахурська Тетяна Володимирівна

ІІ вікова категорія:  8 – 12  років

 I премія:
Маньковська Валерія  -  фольклорний гурт “Щебетушки” Харківського обласного Палацу  дитячої та юнацької творчості, керівник Цуріна Ксенія Михайлівна

II премія:
Ніконова Катерина - Зразкова вокальна студія «Браво»  ЦДЮТ м. Черкаси, керівник Самойленко Вікторія Володимирівна

III премія:
Бондар  Марина  - Черкаська загальноосвітня школа №32, студія естрадного співу «ДоРеМі»), керівник Бутовська Анастасія Олександрівна

Дипломант:
Король Михайло  - студія естрадної пісні «ДоРеМі» Черкаської  загальноосвітньої школи №32, керівник Бутовська Анастасія Олександрівна
Савченко Дарія  - «Школа вокального мистецтва» Районного  ЦДЮТ м. Корсунь-Шевченківський 

ІІІ вікова категорія:  13 – 17  років

 I премія:
Коритник Тетяна - Черкаське музичне училище  ім. С.С.Гулака-Артемовського, керівник Рожкова Олеся Анатоліївна, концертмейстер Остапенко Марина Василівна

II премія:
Горобець Анастасія - Зразкова вокальна студія «Браво» ЦДЮТ м. Черкаси, керівник Самойленко Вікторія Володимирівна

III премія:
Удод Олександра - Вокальна студія «Колорит»  Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» м. Черкаси, керівник Бутовська Анастасія Олександрівна

Дипломант:
Кривошея Софія - с. Шевченкове Звенигородського р-ну, керівник Бардадим Олена Миколаївна

ІV вікова категорія:  18 – 25  років

I премія:
Доніка Вікторія - Черкаське музичне училище  ім. С.С.Гулака-Артемовського, керівник Рожкова Олеся Анатоліївна

Номінація «Вокальне   мистецтво (малі форми

ІІ вікова категорія: 8 – 12  років

ІI премія:
Вокальний дует «MELODY» у складі Бондар Марини та Яхненко Софії -
Студія естрадної пісні «ДоРеМі» Черкаської  загальноосвітньої школи №32, керівник Бутовська Анастасія Олександрівна

ІІІ вікова категорія:  13 – 17  років

 I премія:
Дует Бойчук Вікторія, Зуєва Софія -  Шполянська ДШМ, керівник Каландирець Валентина Іванівна

IІІ премія:
Сімейний дует Клименко Анна  та Клименко Аліна - с. Шевченкове
Звенигородського р-ну, керівник Бардадим Олена Миколаївна

Номінація  «Вокальне мистецтво (ансамблі – колектив від 5 осіб)»

І вікова категорія:  до 7 років

 ІІI премія
Зразковий вокальний ансамбль «Квітограй» - гурт «Маківки » Черкаської ДМШ № 2, керівник  Жук Алла  Вадимівна

ІІ вікова категорія: 8 – 12  років

I премія
Дитячий вокальний ансамбль «Калинонька» - Шполянський ЦДЮТ, керівник Каландирець Валентина Іванівна

II премія
Ансамбль «Sound») -  Зразкова вокальна студія «Браво» ЦДЮТ м. Черкаси,
керівник Самойленко Вікторія Володимирівна

 III премія
Вокальний ансамбль «Керелівські козаки» - Шевченківська спеціолізована ЗОШ-інтернат (с. Шевченкове Звенигородського р-ну)), керівник Баранова Тетяна Миколаївна

Дипломант:
Зразкова вокальна студія «Браво» ЦДЮТ м. Черкаси, ансамбль «Іриски» , керівник Самойленко Вікторія Володимирівна

ІІІ вікова категорія: 13-17 років

IІ премія
Зразковий вокальний ансамбль «Квітограй» - гурт «Соняхи» - Черкаська ДМШ № 2, керівники  Черненко Л.О., Зігун О.А,  сценічний рух: Марціновська Л.М.

III премія
 Ансамбль «Smile» - Зразкова вокальна студія «Браво» ЦДЮТ м. Черкаси, керівник Самойленко Вікторія Володимирівна

 ІV вікова категорія:  18 – 25  років

II премія
Вокальний ансамбль «Серця трьох» -  м. Черкаси , керівник  Бровченко Мар’ я Ігорівна,

 Номінація "Хореографічне мистецтво"

Гран-прі  номінації   «Хореографічне мистецтво»
Зразковий акробатичний колектив  Старобабанівської  ЗОШ І –ІІ ступ. Уманського р-ну «Весела дітвора», керівник  Роговенко Наталія Володимирівна

 Лауреати I, II, III премій та дипломанти номінації  
«Хореографічне мистецтво»:

 Номінація «Хореографічне мистецтво (соло)»

ІІІ вікова категорія: 13-17 років

I премія
Гонза Софія - Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Тандем», керівник Єрмолаєва Ольга Петрівна

Номінація "Хореографічне мистецтво ( мала група до 8 осіб)»

 ІІ вікова категорія: 8 – 12  років

I премія
КСТ «ФЕНІКС» м. Київ, керівник  Шевченко Ярослава Сергіївна

II премія
Колектив «Берег надії» - Червонослобідська  ДМШ, керівник  Роботько Сергій Володимирович,

IІI премія
Танцювальна студія «ФРЕЯ» - м. Черкаси , керівник  Худова Юлія Анатоліївна

Змішана вікова категорія

 I премія
Ансамбль естрадно-сценічного танцю «Гармонія» -  Територіальний центр надання соціальної допомоги  м. Черкаси, керівник  Кирилова Ірина Володимирівна

Номінація «Хореографічне мистецтво ( ансамблі – колектив від 8 осіб)»

 ІІ вікова категорія: 8 – 12  років

 II премія
Гурток хореографії  «Батман» Черкаського РБДЮТ,  с. Яснозір`я,  керівник Вискварка Ірина Володимирівна

ІІІ вікова категорія: 13-17 років

I премія
Хореографічний ансамбль  «Розмай»  Шполянської школи мистецтв, керівник  Ігоніна Каріна Олександрівна

 Змішана вікова категорія

 I місце
Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Тандем»
Золотоніського БДЮТ, керівник  Єрмолаєва Ольга Петрівна

 Номінація «Театральне мистецтво»

Лауреати I, II, III премій та дипломанти
Номінації «Театральне  мистецтво»

 ІІ вікова категорія: 8 – 12  років

I премія
Зразковий колектив літературно-творчого об’єднання «Айстра» Черкаського РБДЮТ  Черкаської районної ради Черкаської област, с. Байбузи,  керівник Марюх Людмила Іванівна

 Номінація «Театральне  мистецтво (Художнє читання)»

ІІ вікова категорія: 8 – 12  років

 I премія
 ___________________________,  керівник Симоненко Світлана Іванівна

 II премія
 Кириленко  Анна  Максимівна  - гурток  « Гарячі  серця » Корсунь -  Шевченківського РБДЮТ,  керівник Іваненко  Алла  Борисівна

 III премія
Маляренко  Алла  Віталіївна - гурток  « Гарячі  серця » РЦДЮТ м. Корсунь -  Шевченківський),  керівник Іваненко  Алла  Борисівна

ІІІ вікова категорія: 13-17 років

I премія
Філіпов Олександр Віталійович - Черкаська спеціальна ЗОШ-інтернат,  керівник Цюрмаста Тетяна Анатоліївна

 II премія
Нечай Богдан - театральний гурток «МІРАЖ»  БДЮТ м.Сміла Черкаської обл., керівник Симоненко Світлана Іванівна

 III премія
Завертайло  Олександр  Сергійович - гурток  « Гарячі  серця » РЦДЮТ
м.Корсунь -  Шевченківський), керівник  Іваненко  Алла  Борисівна

Дипломант 
Нагаєць  Михайло  Олександрович - гурток  « Гарячі  серця » РЦДЮТ
м.Корсунь -  Шевченківський, керівник Іваненко  Алла  Борисівна

Номінація «Музичне мистецтво»

Гран-прі номінації  «Музичне мистецтво»
Гушта Марян Григорович - Черкаська ДМШ № 3(баян),  керівник Качор Надія

 Лауреати I, II, III премій та дипломанти номінації
«Музичне   мистецтво»:

 Номінація  «Музичне мистецтво (соло)»

І вікова категорія:  до 7 років

I премія

  1. Сурін Станіслав Андрійович - ДМШ № 5 м. Черкаси, керівник Павленко Юрій Миколайович
  2. Азізов Андрій – ДМШ № 3 м. Черкаси, керівник Осипенкова Валентина Петрівна

ІІ вікова категорія: 8 – 12  років

 II премія
Костриця Катерина Вікторівна  -  Мошнівська  ДМШ (бандура), керівник  Шелест Любов  Григорівна

III премія

  1. Разінкіна Софія - ДМШ № 5 м.Черкаси, керівник Павленко Юрій Миколайович
  2. Осадча Дарина - ДМШ № 5 м.Черкас , керівник Павленко Юрій Миколайович

ІІІ вікова категорія: 13-17 років

I премія

  1. Сергієнко Юрій Вікторович - м. Сміла, керівник Яхненко Олена Вячеславівна
  2. Соловенко Наталія Володимирівна ДМШ № 5 м. Черкаси, керівник Павленко Юрій Миколайович

III премія
1. Коврига Богдана Олександрівна - Драбівський район, с. Кантакузівка (гітара), керівник Матієнко Наталія Василівна,
2. Білоус Дар’я – ДМШ № 3 м. Черкаси, керівник ______________________

ІV вікова категорія:  18 – 25  років

II премія
Довгалюк Валерій Олександрович - Черкаське музичне училище ім. С.С. Гулака-Артемовського (фагот), керівник Павленко Юрій Миколайович

 Номінація  «Музичне мистецтво (малі форми - дует)»

І вікова категорія:  до 7 років

I премія
 Дует Корнієнко Марія Олександрівна таКорнієнко Софія Олександрівна ДМШ № 5 м. Черкаси, керівник  Павленко Юрій Миколайович, Ган Інна Романівна

Змішана вікова категорія  

I премія
Вокальний дует бандуристів Ретинська Марія та Ющенко Олена -  ДМШ с.Червона Слобода, керівник Ющенко Олена Миколаївна

 Номінація  «Музичне мистецтво (колектив від 4 осіб)»

 ІІІ вікова категорія: 13-17 років

I премія
Зразковий художній колектив Ансамбль бандуристів «Срібні струни» -
Шевченківська спеціалізована ЗОШ-інтернат, керівник  Грицай Оксана Дмитрівна

II місце
Ансамбль баяністів - Шевченківська спеціалізована ЗОШ-інтернат, керівник  Лапська Євдокія Миколаївна

 «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»

Гран-прі номінацій  «Образотворче  та декоративно-прикладне мистецтво»:

Дмитренко Надія Станіславівна - Дитяча Художня школа ім.Д.Нарбута  м. Черкаси, керівник  Яковець Володимир Миколайович

 Лауреати I, II, III премій та дипломанти номінації

«Образотворче  мистецтво»:

 І вікова категорія:  до 7 років

I премія

  1.  Лебедюк Дарія Павлівна - Драбівська ДМШ, керівник Паливода Катерина Вікторівна
  2. Костенко Богдан Сергійович - Драбівська ДМШ, керівник Паливода Катерина Вікторівна

ІІ вікова категорія: 8 – 12  років

 I премія
Чорна Дар'я Олексіївна - м. Черкаси,  керівник Роздобудько Анна Олегівна

II премія
Кошелева Кіра Романівна - Народний художній колектив – студія декоративно прикладного мистецтва «Сходинки» ПНЗ «БМЦ» Черкаської міської ради, керівник Тимошенко Галина Володимирівна

III премія
Павленко Дарина Олексіївна - Чорнобаївська районна дитяча школа мистецтв, керівник  Двірний Сергій Григорович

Дипломант 
Карпенко Ангеліна Олександрівна - Драбівська ДМШ, керівник Паливода Катерина Вікторівна

ІІІ вікова категорія: 13-17 років

I премія
Хоха Анастасія Вікторівна - Драбівська ДМШ, керівник Паливода Катерина Вікторівна

II премія
Бараннік Ольга Русланівна - Народний художній колектив – студія декоративно прикладного мистецтва «Сходинки» ПНЗ «БМЦ» ЧМР, керівник Тимошенко Галина Володимирівна

III премія
Марусенко Марія Олександрівна - Драбівська ДМШ,  керівник Паливода Катерина Вікторівна

Дипломант 
Ніколаєнко Олександра - Черкаська дитяча школа мистецтв, керівник Кошелєва Вікторія   

ІV вікова категорія:  18 – 25  років

I премія
Донець Таїсія Юріївна - Чорнобаївська районна дитяча школа мистецтв, керівник Двірний Сергій Григорович

II премія
Деркач Анна Юріївна - м. Черкаси

Лауреати I, II, III премій та дипломанти номінації
«Декоративно-прикладне  мистецтво»

І вікова категорія:  до 7 років

I премія
Антонюк Андрій Олександрович - гурток «Умілі рученята»  Корсунь-Шевченківського  районного ЦДЮТ,  керівник Карпенко Олена Володимирівна

II премія
Шульга Антон Сергійович - гурток «Умілі рученята»  Корсунь-Шевченківського  районного ЦДЮТ,  керівник Карпенко Олена Володимирівна

ІІ вікова категорія: 8 – 12  років

 I премія
Войцюх Анна Сергіївна,  Зубенко Лілія Сергіївна,  Павленко Владислав Артемович - Художня студія «Графіка»,  гурток «Фантазія»,  гурток  «Театральна маска»  Золотоніського  БДЮТ (групова робота),  керівники  Носуля Віталій Іванович, Безгуба  Тетяна Борисівна, Лисаненко Микола Михайлович

II премія
Качуровський Дмитро Ігорович  –  Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ, керівник Лісова Людмила Йосипівна

III премія
Кривошея Анастасія Ростиславівна -  гурток «Моделювання іграшок та сувенірів»   Корсунь-Шевченківського  Районного  ЦДЮТ, керівник  Топчій Ольга Михайлівна

Дипломант 
Яценко Анастасія Василівна - гурток «Чарівна намистина» Корсунь-Шевченківського РЦДЮТ, керівник Лісова Людмила Йосипівна

ІІІ вікова категорія: 13-17 років

 I премія
Савченко  Ольга Дмитрівна - Зразкова студія  петриківського розпису та живопису «Яскраві барви» ЦДЮТ м. Черкаси, керівник Булаженко Наталія Володимирівна

 II премія
Ятченко Анастасія Сергіївна - Творча студія «Дивосвіт» ЦДЮТ м.Черкаси, керівник Капелюшна Тетяна Олександрівна

III премія
Чепурна Анастасія Тарасівна - Черкаський РБДЮТ с. Яснозір’я,  керівник Литвяк Катерина Павлівна,

Переможці ( Володарі Гран-прі, Лауреати I, II, III премій) отримали дипломи, медалі або кубки, сувенірні подарунки та подяки керівникам-наставникам.

Дипломанти отримали дипломи дипломанта, сувенірні подарунки та подяки керівникам-наставникам.

Окрім вищезазначених переможців, решта  учасників отримали дипломи учасника, а їх керівники отримали подяки. Всього на конкурс було подано   150 заявок учасників,   у фестивалі-конкурсі прийняли  участь  420 дітей, 150 керівників і супроводжуючих.  Всі учасники та їх керівники  мали змогу сфотографуватись та  відвідати  заплановані проекти  фестивалю.

Голова ГО «Дитячий фонд Черкащини»                                Алла Бучковська
Директор фестивалю-конкурсу                                             Василь Марштупа