Перейти до контенту

04 - 09 вересня 2018 року ГО "Дитячий фонд Черкащини" в партнерстві з ГО "Черкаський обласний відділ Союзу Українок" організовують Пасхальну виставку-конкурс "Писанка - символ нації". ...продовжувати читання "Пасхальна виставка-конкурс “Писанка – символ нації”"

ПОЛОЖЕННЯ

Дев’ятого обласного фольклорного фестивалю вертепів, колядок

та щедрівок «Щедрий вечір, добрий вечір, мати-Україно!»

в рамках Різдвяного фестивалю «Черкаська коляда»

...продовжувати читання "Дев’ятий обласний фольклорний фестиваль вертепів, колядок та щедрівок “Щедрий вечір, добрий вечір, мати – Україно!”"

Шановні керівники, організатори третього відкритого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA» Алла Бучковська, Людмила Турська, Василь Касян.

Керівник хореографічного колективу «Лілея» м.Чигирина Гарах Людмила Володимирівна, діти і батьки висловлюють подяку за запрошення на фестиваль, за прекрасну його організацію. Для нас велика радість і честь брати участь в такому фестивалі-конкурсі. Ми отримали велике задоволення від свята і натхнення працювати ще краще.

З повагою, керівник колективу Гарах Л.В.

Керівників фестивалю «Козацький шлях» - Аллу Бучковську і директора фестивалю Людмилу Турську вітає переможець фестивалю Володар Гран-Прі фольклорний  ансамбль  «Ожина».

Щиро дякуємо за свято козацької пісні і танцю. Дуже задоволені фестивалем-конкурсом, професійним журі, гарною роботою оргкомітету.

Дякуємо за гостинність, чуйність і любов до дітей!

Процвітання керівникам і фестивалю.

Хай живе  і процвітає фестиваль-конкурс- «Козацький шлях».

З повагою керівники фольклорного ансамблю «Ожина»-Володимир та Тетяна Коровко

Вокальний колектив «Соколи» вперше брав участь у   Всеукраїнському фестивалі-конкурсі, але поряд із багатьма талановитими учасниками досяг звання Лауреата ІІІ премії . Це значний крок вперед для впевненості і віри в свої сили для учасників колективу, адже їх участь ледве не зірвалася, тому що четверо з шести учасників колективу захворіли, але ніза що не хотіли пропустити свій шанс відчути перемогу на Всеукраїнському фестивалі.          Тому ми всі вдячні організаторам, зокрема керівнику проекту Бучковській Аллі Вікторівні, меценатам, спонсорам, які створили такий чудовий фестиваль, на якому загоряються нові зірочки талановитих дітей, молоді, за можливість разом з іншими переможцями долучитися до всієї цікавої та насиченої фестивальної програми, що продовжувалася протягом трьох днів.          Велике спасибі вам за високий рівень організації фестивалю-конкурсу, за професійність членів журі, що змогли побачити потенціал "Соколів", окремо спасибі прекрасному звукооператору, яскравим ведучим, всім, причетним до сторення такого справжнього свята, позитивна атмосфера якого викликала лише задоволення . Здавалося, що це свято було дійсно осяяне Покровом Пресвятої Божої Матері, пройняте духом козацтва - захисників України.               Бажаємо процвітання на многі літа Всеукраїнському фестивалю-конкурсу «Козацький шлях. UA».

З повагою керівник та колектив "Соколи" КЗ "Новоіванівський сільський будинок культури" Юр'ївського району Дніпропетровської області.                    Марія Павлівна