Перейти до контенту

З відкритим серцем і добром

Незабутнє свято із розвагами та подарунками  влаштували в Черкасах   для дітей із особливими потребами  та для дітей-сиріт.

 

Так Черкаське обласне відділення Дитячого фонду України розпочало підготовку до Дня захисту дітей, що відзначається 1 червня.

Назву цьому святковому дійству «З відкритим серцем і добром»  дали самі діти. Незадовго до його проведення влаштували тематичний конкурс -  переможницею стала вихованка Смілянської школи-інтернату Вікторія Ковбасюк.

 Це не перший захід, який організовує ЧОВ ДФУ для таких діток.  Цього року дітлахів зібрали в дитячому центрі «Країна свят», більшість з них були тут вперше. Малечу зустрічали казкові герої,

далі розважали аматори.

 

всім охочим робили аква-грим та проводили майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Діти розважались на атракціонах,

 

 

а також пригощались фруктами та солодощами. Родзинкою свята стала картина великого птаха, яскраво розмальована дітворою. Напередодні Великодня її відправлять, як подарунок бійцям в зону АТО.

 

Розвагам раділи не лише діти, а і їх батьки. Мама 9-річної Діани Катерина Поляруш каже, що на такому заході вони з донькою вперше. У дівчинки ДЦП. «Ми приїхали з Руської поляни. Ми майже завжди перебуваємо вдома, тому сьогоднішній захід – це справжнє свято. Для таких дітей, як у нас, такі заходи вкрай потрібні» - переконана жінка.

Зі свята малята розійшлися не тільки з враженнями, а ще й з подарунками – яскравими дитячими книгами та Кіндер-Сюрпризами, які подарував дітям Ходаківський Олег Миколайович – директор ТВ «Завод ТЕХНО».

Із організацією інтерактивного відпочинку для малечі допомогли: митрополит Черкаський і Чигтринський Іоан, ,депутати міської ради Олексій Мельник та  Михайло Бінусов.

Черкаське обласне відділення Дитячого фонду України виражає щиру подяку в проведенні благодійної акції спонсорам і волонтерам: Тертишній Валентині, Лисенко Ларисі, Тетяні Волочай, Людмилі Краєвій.

 Найголовніше для дитини – знати, що в її невеличкому світі є велике, сповнене любові,

кришталеве серце дорослої людини, яке ніколи не відвернеться і не зрадить.