Перейти до контенту

 

Добрий день,шановна Алло Вікторівно!

               Пише Вам Главацький Андрій. Я отримав 1200 гривен і дуже зрадів. Зараз усе Вам поясню,уже не надіявся, що ми будемо спілкуватись. Наразі хочу виправитись, я не за кошти,просто мені дуже хотілось знову з вами особисто поспілкуватись,розповісти про своє життя. Мені здавалось, що наше спілкування перервалось. За довгі роки знайомства я так звик до Вас,якось впевненіше йду по житті,бо розумію, є добрі й чуйні люди. Саме Ви цьому є підтвердження. Адже я виріс завдяки Вашій підтримці,і навіть не знаю як я зможу Вам віддячити за Вашу турботу!?

          Тепер коротко опишу про себе. Так, як я уже писав і знаєте, навчаюсь в Київському військовому інституті телекомунікацій та інформації Національного технічного університету України  на другому курсі. Зараз сесія,заліки,екзамени складаю успішно. Розумію, моє основне завдання  учитись. Поряд з навчанням займаюсь спортом, являюсь бігуном на дистанції три, п’ять кілометрів. Мав виступати на  покозових  виступах, але на тренуванні гирею отримав травму ноги і лежав у госпіталі. Добре, що усе минулось благополучно.

            Люблю читати книги по філософії, мене жартома на факультеті кличуть «філософ». А ще як є вільний час пишу вірші,ось наприклад кілька рядків:

Молись за щастя і за долю,

Молись за шум вітрів у полі,

Цінуй, що Боги дали волю,

Забудь про всі набути болі,

Живи неначе день з життя

Залишилось цвісти на світі,

Також ти знай серця биття

Твоїх товаришів зігрітих.

       На зимових канікулах гостював у дідуся з бабусею. Вони мене пригощали різними домашніми стравами,подарували велику любов і увагу. Я дуже вдячний їм за усе і молю Бога, щоб вони ще довго жили. А ще відкрию Вам секрет, я познайомився  з дівчиною і здається  це у мене перше, взаємне кохання. Виростили мене з маленького хлопчика до закоханого юнака.

          Ще раз дякую Вам за все, хай Бог береже Вас,усю Вашу родину,і дає здоров’я. Ось поспілкувався з Вами і впевненіше йду в життя, бо знаю, що Ви є у мене, дорога Алло Вікторівно.

З повагою Ваш Андрій.