Перейти до контенту

Оздоровлення дітей в Черкаському обласному дитячому санаторії “Пролісок”

Черкаське обласне відділення Дитячого фонду України (ЧОВ ДФУ) тісно співпрацює з Черкаським обласним дитячим санаторієм “Пролісок”. Цей санаторій розташований в Сосновому лісі на околиці м. Черкаси.
Спеціалізація санаторію: ортопедія, психіатрія, неврологія, педіатрія. Вік дітей 3 – 10 років. Термін лікування: 24 дні. Лікувальні та реабілітаційні фактори: електро-світолікування, парафіно-озокерито-лікування, електросон, рефлексотерапія, водолікування, ,аеротерапія, лікувальний масаж, лікувальна фізкультура, медикаментозне лікування, кліматотерапія, загальнозміцнююче лікування, лікування супутньої патології.
Харчування шестиразове, прекрасні умови проживання.
Кожного місяця за поданням ЧОВ ДФУ у санаторії “Пролісок” безкоштовно оздоровлюються діти-сироти, напівсироти, та діти, батьки яких позбавлені батьківських прав. Так з 1 жовтня 2006 р. по 01.06.2007 р. за поданням ЧОВ ДФУ оздоровлено 231 дитину.
Під час оздоровлення діти проходять навчально-виховний процес за програмою дитячого дошкільного закладу та за програмою початкової загальноосвітньої школи.
Дозвілля організовується музичним керівником, вихователями в музичному залі, ігрових кімнатах, на спортивних майданчиках, в павільйонах. В санаторії періодично працюють виїздна дитяча бібліотека та місцеві дитячі театри.
Фотографії лікувальних та оздоровчих процедур в санаторії “Пролісок” дивись у фотоальбомі.

|