Перейти до контенту

Є у житті найвища святість – Вкраїна, мати і дитя

 

Під таким гаслом до Дня захисту дітей 30.05.2016  о 12-00 годині в Черкасах пройшов захід для найбільш незахищеної категорії дітей Черкащини, а саме для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-переселенців з Криму та зі Сходу України, дітей, батьки яких є учасниками АТО.

Організатором цього заходу є Дитячий фонд України Черкаське обласне відділення на чолі з її головою Бучковською Аллою Вікторівною. 

Захід проходив у дитячому розважальному центрі «Країна свят». Дітей, які з’їхалися в обласний центр зі всієї області, в фойє зустрічали веселі аніматори, що від самого початку створювало позитивний веселий настрій. Аніматори розважали дітей, разом з ними грали у веселі ігри. Звідусіль чулися дзвінкі веселі голоси. Атракціони, різні ігрові стенди, казкові «озера», де сачком можна було спіймати чарівну рибку-кульку, гігантська рогатка, з якої можна було постріляти й похизуватися своєю влучністю, батути, на яких можна було пострибати досхочу… Всі розваги  для дітей були в необмеженій кількості.

Розпочався захід урочистою частиною з підведенням підсумків та нагородженням переможців обласного конкурсу «Світ дитячої фантазії». Вітала переможців начальник служби у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації Покотілова Оксана Іванівна. Діти отримували грамоти і подарунки. Переможцем конкурсу  стали вихованці дитячого будинку сімейного типу, створеного на базі родини Пугачової Тетяни Василівни з с.Михайлівка Канівського району, з роботою «Ляльковий театр «Теремок».

Далі відбулася стипендійна акція. Бучковська А.В. від імені громадської організації «Союз Українок» Черкащини  вручила 14 талановитим дітям Черкащини іменні стипендії. Премії для стипендіатів надійшли від благодійників-громадян США.

Стипендіати вітали присутніх чудовими музичними номерами.

Діти брали участь у різноманітних конкурсах та створених аніматорами театралізованих виставах. Присутні від душі сміялися, адже аніматори працювали дуже професійно.

На личка дітей наносили  аква-грим, перетворюючи їх на казкових героїв.

Діти грали досхочу, а втомившись, «розжарені» в рухливих іграх і конкурсах,  бігли до столиків, щоб відпочити. І тут  їх пригощали морозивом від компанії ТМ «Рудь»  та смачними соками від ТД «Поляков» ( керівник Байда Ю.С.).  Наприкінці свята всім дітям подарували повітряні кульки. Додому вони поверталися  втомлені й щасливі.

Для дітей це було справжнє й незабутнє свято - відпочити в такому Центрі. Дякуючи Мельнику Олександру Олексійовичу – директору Черкаського дитячого розважального центру, волонтерам та спонсорам, діти отримали чудовий подарунок до Дня захисту дітей.

 Виростуть діти, багато зітреться з їхньої пам’яті, але такі свята пам’ятатимуться довго, можливо й все життя. Це розуміють ті, хто не пожалів коштів, часу, а головне – сердечного тепла для них. Адже, в житті найвища святість – Вкраїна, мати і дитя!